9 september 2019

Ontwerp-IDSA / AAN / ACR-richtlijnen voor de ziekte van Lyme :

Ontwerp-IDSA / AAN / ACR-richtlijnen voor de ziekte van Lyme.

De Lyme-gemeenschap heeft veel bezwaren tegen de nieuwste richtlijnen voor de behandeling van de ziekte van Lyme, voorgesteld door de American Society for the Treatment of Infectious Diseases (IDSA).

Het volgende is een fragment uit een weerwoord van 58 pagina’s gepresenteerd door de patiënt en de Coalition ad hoc arts. Onder leiding van LymeDisease.org en ILADS omvat de coalitie ongeveer 50 Lyme-patiëntenorganisaties in de Verenigde Staten, Canada, Frankrijk, Nederland, Duitsland, Australië, het Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten. Verenigd Koninkrijk en België via onze vereniging Lyme-int.

We hebben het volgende document mede ondertekend :

Document mede ondertekend door onze vereniging Lyme-int.

Hier is een lijst van alle vertegenwoordigde verenigingen :

Lijst van de mede ondetekeraars.